אודות

מראה מקום –  בית המחבר בין יין, טעמים והשראות

מראה מקום הוא הבית שלנו השוכן במושב ביצרון, המקום שאנחנו הכי אוהבים בעולם, עם חצר רחבה ופסטורלית ונוף של שדות ומטעים פרושים ומעל לכל, הכרם הקטן שלנו, המספר לנו את עונות השנה ומחבר אותנו אל מחזוריות הטבע והחיים.  

משנת 2014 אנחנו מגדלים כרם ענבי מלבק ומשנת 2018 יוצרים מענביו יין, בשמחה, באהבה ובמסירות.

השנים שחלפו מאז, הניסיון שהצטבר והתגובות החיוביות והמעודדות שקיבלנו מהאנשים ששתו את היין העיר בנו את החלום לפתוח את ליבנו ואת חצר ביתינו ולארח בה ערבי יין מיוחדים ומוקפדים.

 אנחנו אוהבים אנשים ואוהבים לארח ובשנים האחרונות אנחנו מארחים בהנאה גדולה אורחים המגיעים אלינו מכל רחבי הארץ. הכי מרגשים אותנו הקשרים שנוצרים עם האורחים שחוזרים שוב ושוב, כשחלקם אף הופכים לחברים. מבחינתנו לקחת חלק ברגעי הבילוי שלכם או בחגיגות של ימים מיוחדים, זוהי זכות גדולה.

 

חיבור בין אנשים והשראות

השראות ויצירה הן הכוחות המניעים אותנו, והן באות לידי ביטוי הן באירוח והן במגוון המוצרים שיצרנו ושאותם תוכלו למצוא בחנות שלנו.

המפתח ליצירה שלנו הוא שימוש בחומרים פיזיים או רעיוניים הלקוחים כולם מחצר הבית. מהענבים אנו יוצרים יין, שמן הזית מהווה מרכיב מרכזי ביצירת סבונים טבעיים, עשבי התבלין נשזרים בריחות שמפיצים הנרות אותם אנו יוצרים והחצר כולה היוותה השראה לצילומים שתורגמו לערכת גלויות אימוניות/טיפוליות ולמארז ברכות מהטבע.

אנו מרגישים שמראה מקום מהווה את מימוש החזון שלנו וכי היין והבית שלנו אכן מחבר בין אנשים והשראות. אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו, להכיר אותנו ולהתחבר למקורות שמטעינים אותנו בכל כך הרבה אהבה וטוב.

 

למה בחרנו בשם מראה מקום

ההגדרה המילונית של צמד המילים ״מראה מקום״ הוא סימון הספר, עמוד או פרק, כלומר ציון המקור המפורט, ממנו נלקחה המובאה.

מבחינתנו, הוא גם מסמל את המקום הפיזי, גם מפנה להשראות נוספות וגם נותן מקום של כבוד לחקלאות מקומית וליקבים נוספים בארץ – כולם מספרים סיפורו של מקום.

 

עיצוב הלוגו שלנו וההשראה ממנו הוא לקוח

הלוגו מורכב מעיגול וקו מתחתיו, העיגול מסמל את העולם, שלמות, מחזוריות והיעדר היררכיה – מוטיב רוחני נעים ומרוכך. הקו שמתחתיו מסמל את האדמה ואת הארציות. ושניהם משקפים את האני מאמין שלנו – מקום שאין לו התחלה ואין לו סוף, הוא מתחיל בטבע ונגמר בטבע.

 

עיצוב הלוגו: גלית קורן

לחיצה על כפתור הכניסה מאשרת את היותך בגיל 18 ומעלה

דילוג לתוכן